CAPRAVERUM CAT probioticum-prebioticum 30tbl

Akcia Zľava 7%

Doplnok výživy pre mačky.

Ušetríte :
7% = 0,65 €
Cena s DPH:
9,50 € 8,85 €
 
Výrobca:
EAN:
8588002526268
Dodacia doba
do 3 dní
Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
16632
-+

CAPRAVERUM CAT probioticum-prebioticum 30tbl

Probioticum - prebioticum je veterinárny prípravok pre mačky v rekonvalescencii, so zníženou imunitou, pri a po liečbe antibiotikami, pri zažívacích problémoch, po chirurgických zákrokoch na tráviacom trakte, po odčervení, pri zmene krmiva.

CAPRAVERUM CAT probioticum-prebioticum sú tablety na báze kozieho mlieka obohatené o všetky najdôležitejšie vitamíny a užitočnú živú mikroflóru Enterococcus faecium, a inulín. Inulín je rozpustná fermentovateľná vláknina, ktorá plní s kozím mliekom prebiotickú funkciu a podporuje rast žiaduce črevnej mikroflóry. Tablety majú optimálny pomer kosťotvorných minerálnych látok vápnika, fosforu, horčíka a zinku, s obsahom všetkých esenciálnych aminokyselín a ľahko stráviteľných tukov. Zlepšuje stráviteľnosť živín z kŕmnej dávky, pôsobí priaznivo na činnosť tráviaceho traktu, pečene a pankreasu . Komplex živej mikroflóry, vitamínov a zinku chráni tráviaci trakt a kožu, podieľa sa na obrane organizmu pred infekciami. Pomáha obnoviť zdravú črevnú mikroflóru pri liečbe antibiotikami po jej ukončení. Napomáha k prevencii a liečbe črevných ochorení . Tablety majú prirodzenú mliečnu chuť a mačkami sú dobre prijímané. Obsahujú mliečny cukor-laktózu.

Zloženie: sušené kozie mlieko plnotučné, mastenec, inulín, mikrokryštalická celulóza, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B 6, niacín, biotín, kyselina pantoténová, vitamín B 12, kyselina listová, vitamín C, cholín , inositol, vápnik, horčík, zinok, živá mikroflóra Enterococcus faecium.

Výrobok neobsahuje chemické konzervačné látky, ani syntetické farbivá.

Dávkovanie: 1-2 tablety na 2 kg živej hmotnosti na deň.

Návod na použitie: Tablety je najvhodnejšie podávať spolu s krmivom ako prevencia a pre zvýšenie imunity, v čase pretrvávajúcich ťažkostí, v čase rekonvalescencie minimálne po dobu 30 dní.

Hmotnosť0,1 kg