COCOPET - 400ml

100% kokosový olej pre zvieratá - psy, mačky, hlodavce a plazy.

Cena s DPH:
8,30 €
 
EAN
8588006554038
Dodacia doba
do 3 dní
Obj. číslo:
4571
Obsah balenia:
0,4 l
1 l = 20,75 €

Kúpou tohto produktu získate 8,3 bodov.

-+

COCOPET - 400ml

Kokosový olej pre zviera? To najlepšie, čo mu môžete dať! Blahodarný vplyv panenského oleja z kokosu na ľudský organizmus je známy od nepamäti. Málokto však vie o jeho pozitívnych účinkoch na zdravie zvierat! Kokosový olej Cocopet je vyrábaný šetrnou metódou a lisovaný za studena. Počas jeho výroby v zásade nepoužívame žiadnu chémiu, umelé vône, bielidlá ani umelé konzervačné látky. Cocopet je tak stopercentne prírodný a vďaka tomu ideálny pre každé zvieratko. Vhodný je pre psy, mačky ale aj hlodavce a plazy.

Aké má účinky?:
Pôsobí priaznivo na imunitu - COCOPET je zložený prevažne z nasýtených mastných kyselín, ktoré sú ľahko stráviteľné, obsahujú množstvo antioxidantov a znižujú výskyt srdcovo-cievnych ochorení a niektorých typov rakoviny. Priamo podporujú imunitný systém a pomáhajú vášho miláčika chrániť pred vírusmi, baktériami, plesňami a zápalmi.

Pomáha pri úprave stravovacích návykov a hmotnosti - COCOPET dodáva vďaka svojmu zloženiu zvieraťu energiu bez toho, aby zaťažoval tráviaci systém. Okrem toho upravuje chuť do jedla a reguluje správne trávenie, čím pomáha zvieraťu redukovať nadúvanie a bolesti brucha, odstraňovať nechutenstvo, navrátiť sa na pôvodnú hmotnosť po úrazoch a operáciách. Takisto zvyšuje absorbciu živín a vitamínov, z ktorých sám obsahuje vitamíny A, C, E.

Redukuje zápach z úst - COCOPET pomáha odstraňovať baktérie v ústach, ktoré spôsobujú zápach, ošetruje ďasná a prirodzene bieli zuby. Môžete ho použiť ako zubnú pastu a vyčistiť pomocou neho svojmu miláčikovi zuby.

Zabezpečuje lesklú srsť - Vitamín E v kokosovom oleji vyživuje korienky srsti a zlepšuje prekrvenie samotnej pokožky. COCOPET môžete pridávať do krmiva alebo vmasírovať priamo do srsti a kože rukami či kefou. Srsť bude žiarivo lesklá, ľahklo rozčesateľná, koža vyživená a zbavíte sa aj prípadných lupín.

Je antibakteriálny a má hojivé účinky - Panenský kokosový olej je známy upokojujúcimi hojivými účinkami, redukuje podráždenie, začervenanie, lupiny, vyrážky, ekzémy, zabraňuje tvorbe zápalov a hydratuje suchú kožu. Stačí natrieť problematické miesto malým množstvom COCOPET a nechať pôsobiť. Ak si zviera olej zlíže, nič sa nestane, jednoducho aplikáciu zopakujte.

Je prirodzeným antiparazitikom - Vďaka obsahu kyseliny laurovej pôsobí COCOPET ako prírodný odpudzovač bĺch a kliešťov. Stačí, ak malé množstvo votriete do srsti pred prechádzkou či pobytom vonku. Kokosový olej je prirodzene šetrnejší ako agresívne chemické prípravky.

Chráni labky po celý rok - COCOPET má svoje využitie v každej sezóne, v zime pomáha šetriť kožu labiek pred posypovou soľou a v lete zase pred rozpáleným asfaltom ciest. Vmasírujte zvieratku vrstvu oleja pred prechádzkou a nechajte Cocopet vsiaknuť.

Ochrana pred slnkom - Kokosový olej Cocopet poskytuje aj miernu UV ochranu – SPF8 a tak chráni po natretí pred slnkom ňufák aj pokožku, najmä u bezsrstých psov a mačiek.


Cocopet účinkuje dvomi spôsobmi – zvnútra a zvonku, to znamená priamou konzumáciou alebo potieraním kože a srsti. Pre celkové zdravie organizmu a prevenciu odporúčame pridávať Cocopet každý deň do krmiva vášho zvieratka. Nezabúdajte, že čím mladší a aktívnejší je váš miláčik, tým viac energie spotrebuje a následne potrebuje doplniť.

Odporúčané dávkovanie:
Pre mláďa: 1,5 čajovej lyžičky / 10 kg váhy
Pre dospelé zviera: 1 čajová lyžička / 10 kg váhy
Pre aktívnejšie zviera: odporúčané dávkovanie môžete primerane navýšiť

K tekutému skupenstvu kokosového oleja Cocopet dochádza pri presiahnutí vnútornej teploty produktu: 24°C až 26°C. Ideálne skladovať na tmavom, chladnejšom mieste. Nie v chladničke. Pri tuhnutí a topení sa v kokosovom oleji prirodzene nachádza usadenina stuhnutých čiastočiek oleja. Tento stav je pre kokosový olej prirodzený a neovplyvňuje kvalitu produktu.