Oven-Baked Tradition Grain Free Adult Medium Fish - 2,27 kg

Oven - Baked Tradition GRAIN FREE receptúry s rybacím mäsom sú ideálne pre stredné plemená, pre rôzne vekové kategórie a rôzne aktívne psy.

Cena s DPH:
24,70 €
 
EAN:
669066098019
Dodacia doba
do 14 dní
Dostupnosť:
Na sklade 5 ks
Obj. čislo:
6738
Obsah balenia:
2,27 kg
1 kg = 10,88 €
-+

Oven-Baked Tradition Grain Free Adult Medium Fish - 2,27 kg

AKCIA - ku granuliam Oven-Baked Tradition Grain Free Adult Medium Fish - 2,27 kg dostanete pochúťky OBT Oven-Baked Tradition Treat Chicken & Pumpkin 227g zdarma!

​​​​​​​

Oven - Baked Tradition GRAIN FREE receptúry neobsahujú cereálne produkty, ale naopak obsahujú vyšší podiel živočíšnych bielkovín ,ako väčšina porovnateľných produktov na trhu. Väčšina bielkovín pochádza z čerstvého mäsa, ktoré obsahuje esenciálne aminokyseliny potrebné pre zdravie a vitalitu vášho domáceho miláčika. Štúdie preukázali, že psy a mačky lepšie reagujú na bielkoviny a tuky z čerstvého mäsa a sú pre nich ľahšie stráviteľné a využiteľné.

Oven - Baked Tradition GRAIN FREE receptúry sú ideálne pre stredné plemená, všetky vekové kategórie a rôzne aktívne zvieratá, čo zjednodušuje voľbu receptúry. Ingrediencie sú vyberané veľmi dôsledne s dôrazom rôznorodej potreby vašich domácich miláčikov. Oven - Baked Tradition GRAIN FREE poskytne vášmu domácemu miláčikovi takú výživu, akú presne potrebuje.

Oven-Baked Tradition Grain Free Adult Medium Breed Fish je kanadské krmivo, vyrábané unikátnou metódou Oven Baked (v trúbe pečené), kedy všetky suroviny prechádzajú záverečným pomalým pečením v teplovzdušnej trúbe, to všetko pri minimálnych teplotách, ktoré zaručujú zachovanie prírodných vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Oven-Baked Tradition sú holistické krmivá zamerané na pohodu zvierat a výbornú chuť. Medzi inými dôležitými zložkami je významnou výhodou možnosť pridávať omnoho viac čerstvého mäsa do receptúr a tak zachovať jeho výraznú vôňu a chuť. Pečením v peci vznikajú granule, ktoré sú o 20% hustejšie, a preto aj vášho domáceho miláčika viac zasýtia.

Holistická filozofia kladie veľký dôraz na predchádzanie chorobám.

Výhody týchto krmív:
- pomalé pečenie v peci,
- domáce receptúry v menších množstvách,
- bez pridaných hormónov a antibiotík,
- bez pridaných konzervačných látok a ochucovadiel,
- primárnou zložkou je čerstvé mäso z vybraných fariem,
- vyrobené z čerstvého ovocia a zeleniny,
- vyššia hustota ako pri extrudácii,
- kanadská rodinná firma.

Zloženie: ryby (27,5% čerstvých rýb, 15,0% dehydratovaných rýb), hrach, cícer, kanolový olej, tapioka, hrachová vláknina, morská soľ, ľanové semienko, tekvica, riasy, inulín, špenát, extrakt zeleného čaju, hydrochlorid glukózamínu, extrakt z Yucca schidigera, jablká, banány, čučoriedky, brokolica, brusnice, sladké zemiaky, chondroitín sulfát, extrakt z rozmarínu.

Analytické zložky: bielkoviny 28,0%, obsah tuku 18,0%, vláknina 5,0%, popol 8,0% vápnik 1,1%, fosfor 1,0%, draslík 0,6%, sodík 0,5%, Omega-3 1,0%, Omega-6 3,25%, glukozamín 400 mg / kg, chondroitín sulfát 300 mg / kg.

Hmotnosť2,27 kg