Versele - Laga Complete pre morčatá - 500g

Akcia Zľava 10%

Kompletné krmivo pre morské prasiatka.

Ušetríte :
10% = 0,42 €
Cena s DPH:
4,20 € 3,78 €
 
Výrobca:
EAN:
5410340612514
Dodacia doba
do 3 dní
Dostupnosť:
Na sklade 1 ks
Obj. čislo:
20048
Obsah balenia:
0,5 kg
1 kg = 7,56 €
-+

Versele - Laga Complete pre morčatá - 500g

Výhody používania krmiva Complete pre morčatá :
- U morčiat sa veľmi často objavujú problémy s chrupom . Obvykle sa jedná o priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré nedostatočne prispieva k prirodzenému obrusu a súvislému rastu zubov. Začlenením neporušených dlhých kúskov vlákniny s veľkým pomerom kremičitanov do peliet Cavia Complete je dosiahnuté maximálneho prežúvania, obrusu zubov a zdravé ústnej dutiny.
- Proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok najmenej 10% čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet. To v kombinácii s vlákninou a textúrou robia z Cavia Complete krmivo pre morčatá s vysokým stupňom požívateľnosť.
- Morčatá sú od prírody bylinožravce, ktorí potrebujú stravu s dostatočne vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom škrobu. Cavia Complete obsahuje 20% surovej vlákniny. Unikátny proces spracovania zabezpečuje, že krmivá Complete obsahujú iba neporušené dlhé kúsky vlákniny bohaté na kremičitany. Teda presne také, ktoré sa nachádzajú v prirodzenej strave v prírode. Tieto dlhé kúsky vlákniny ďaleko lepšie podporujú a zlepšujú funkciu čriev a zubov ako rozdrvená či inak rozbitá vláknina v štandardných krmivách pre hlodavce.
- Pridanie prebiotík, frukto-oligosacharidov (FOS) a mannán-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom je dosiahnutá správnej rovnováhy a funkcie čriev. * Vitamín Plus (vitamíny naviac)
Pridávanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkové zdravie.
- V krmivách Complete je používaná stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdiel od kryštalickej formy podlieha stabilizovaný vitamín C oveľa pomalšie oxidácii a biologickému rozkladu a preto zostáva ďaleko dlhšie aktívny.
- Vďaka použitie špecifickej prírodnej vlákniny je znížené riziko vzniku chlpových zmotkov v žalúdku a v tráviacom systéme na minimum.
Všetky krmivá radu Complete obsahujú extrakt z juky. Ten viaže amoniak a ďalšie zložky zodpovedné za pachy vychádzajúci z výkalov. Nepríjemné pachy sú tak výrazne redukované.

Zloženie: produkty rastlinného pôvodu ( 7% timotejka, rôzne druhy tráv a bylín), rastlinný bielkovinový koncentrát, ovocie (4% čierna baza), semená ( ľanové semienka), minerálne látky, frukto oligosacharidy 0,3%, aksamietnica, juka.

Analytické zloženie: bielkoviny 14%, tuky 3%, vláknina 20%, popol 7%, vápnik 0,8%, fosfor 0,6%.

Dávkovanie: dennú dávku je potrebné prispôsobiť veku a aktivite zvieraťa. Odporúčaná dávka je 35 - 50g.
Hmotnosť0,5 kg