Versele - Laga Complete pre potkany a myši - 500g

Akcia Zľava 10%

Kompletné krmivo z extrudovaných peliet pre potkany a myši.

Ušetríte :
10% = 0,42 €
Cena s DPH:
4,20 € 3,78 €
 
Výrobca:
EAN:
5410340612989
Dodacia doba
do 3 dní
Dostupnosť:
Na sklade 2 ks
Obj. čislo:
20050
Obsah balenia:
0,5 kg
1 kg = 7,56 €
-+

Versele - Laga Complete pre potkany a myši - 500g

Výhody používania krmiva Complete Rat & Mouse :
- Krmivo Rat & Mouse Complete zaisťuje dobrú starostlivosť o chrup.
- Živočíšne bielkoviny a tuky obsiahnuté v krmive Rat & Mouse Complete pochádzajú prevažne z kurčiat a rýb. Kurčatá sú pre svoj vysoký obsah esenciálnych aminokyselín nutrične veľmi hodnotné a navyše sú tiež ľahko stráviteľné. Ryby sú zasa dôležitým zdrojom omega-3 mastných kyselín.
- Niektoré hlodavce, ako napr. Potkany a myši sú všežravce. Majú radi bez rozdielu ako živočíšne, tak aj rastlinné bielkoviny. Ich strava musí byť relatívne bohatá na bielkoviny. Naopak množstvo tukov musí byť čo najnižšie.
- Pridanie prebiotík, frukto-oligosacharidov (FOS) a mannán-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry.
- Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v krmivách radu Complete podporujú zdravší kožu a lesklejšie srsť. Omega-3 mastné kyseliny sú obsiahnuté vďaka pridanému ľanu, omega-6 vďaka pridaným rastlinným olejom. Takto je dosiahnuté optimálneho pomeru omega-3 a omega-6 mastných kyselín.
- Vďaka použitie špecifickej prírodnej vlákniny je znížené riziko vzniku chlpových zmotkov v žalúdku a v tráviacom systéme na minimum.
- Všetky krmivá radu Complete obsahujú extrakt z juky. Ten viaže amoniak a ďalšie zložky zodpovedné za pachy vychádzajúci z výkalov. Nepríjemné pachy sú tak výrazne redukované.

Zloženie: obilniny 40%, produkty rastlinného pôvodu, zelenina (hrášok 15%), mäso a produkty živočíšneho pôvodu ( kuracie mäso 4%), ovocie ( brusnice 4%), rozmarín, oleje a tuky ( lososový olej 1%), semená ( ľanové semiačka 2%), minerálne látky, kvasnice, vajcia.

Analytické zloženie: bielkoviny 15%, tuky 6%, vláknina 4%, popol 5%, vápnik 0,6%, fosfor 0,4%.

Dávkovanie: dennú dávku je potrebné prispôsobiť veku a aktivite zvieraťa. Odporúčaná dávka je 15 - 20g.
Hmotnosť0,5 kg