Versele - Laga Complete pre škrečky - 500g

Výpredaj Zľava 38%

Kompletné krmivo z extrudovaných peliet pre škrečky.

Ušetríte :
38% = 1,80 €
Cena s DPH:
4,70 € 2,90 €
 
Výrobca:
EAN:
5410340612965
Dodacia doba
do 3 dní
Dostupnosť:
Na sklade 2 ks
Obj. čislo:
20049
Obsah balenia:
0,5 kg
1 kg = 5,80 €
-+

Versele - Laga Complete pre škrečky - 500g

Výhody používania krmiva Complete pre škrečky:
- U škrečkov a škrečkov sa môžu občas objaviť problémy s chrupom. Obvykle sa jedná o priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré nedostatočne prispieva k prirodzenému obrusu zubov. Tvrdé, chrumkavé pelety Hamster Complete takýto obrus umožňujú.
- Proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok najmenej 10% čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet.
- Živočíšne bielkoviny a tuky obsiahnuté v krmive Hamster Complete pochádzajú prevažne z kurčiat a rýb. Kurčatá sú pre svoj vysoký obsah esenciálnych aminokyselín nutrične veľmi hodnotné a navyše sú tiež ľahko stráviteľné. Ryby sú zasa dôležitým zdrojom omega-3 mastných kyselín.
- Niektoré hlodavce, ako napr. Škrečky sú všežravce. Majú radi bez rozdielu ako živočíšne, tak aj rastlinné bielkoviny. Ich strava musí byť relatívne bohatá na bielkoviny. Naopak množstvo tukov musí byť čo najnižšia.
- Pridanie prebiotík, frukto-oligosacharidov (FOS) a mannán-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom je dosiahnutá správnej rovnováhy a funkcie čriev.
- Pridávanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkové zdravie.
- Vďaka použitie špecifickej prírodnej vlákniny je znížené riziko vzniku chlpových zmotkov v žalúdku a v tráviacom systéme na minimum.
- Všetky krmivá radu Complete obsahujú extrakt z juky. Ten viaže amoniak a ďalšie zložky zodpovedné za pachy vychádzajúci z výkalov. Nepríjemné pachy sú tak výrazne redukované.

Zloženie: vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, zelenina, obilniny, mäso a živočíšne produkty, ryby a výrobky z rýb, kvasnice, vajcia a výrobky z vajec, semená, minerálne látky, oleje a tuky, FOS, juka, extrakt z nechtíka.

Analytické zloženie: bielkoviny 19,5%, tuky 5%, vláknina 5,5%, popol 7%, vápnik 1%, fosfor 0,7%.

Dávkovanie: dennú dávku je potrebné prispôsobiť veku a aktivite zvieraťa. Odporúčaná dávka je 10 - 15g.
Hmotnosť0,5 kg