Versele - Laga Complete SENSITIVE - pre králikov - 500g

Akcia Zľava 10%

Kompletné krmivo pre dospelých králikov s citlivým trávením.

Ušetríte :
10% = 0,45 €
Cena s DPH:
4,50 € 4,05 €
 
Výrobca:
EAN:
5410340613108
Dodacia doba
do 3 dní
Dostupnosť:
Na sklade 2 ks
Obj. čislo:
6259
Obsah balenia:
0,5 kg
1 kg = 8,10 €
-+

Versele - Laga Complete SENSITIVE - pre králikov - 500g

Jednoducho stráviteľné extrudované pelety - všetko v jednom pre králiky s citlivým tráviacim traktom - Versele-Laga Complete Cuni Sensitive je výživa bez starostí.

Výnimočne chutná peleta predchádza prieberčivému príjmu potravy. Takým spôsobom prijme váš králik všetky potrebné živiny a udrží si dobré zdravie. Krmivo bez obsahu obilnín, s obsahom prírodných dlhých vlákien napomáha prevencii vzniku trichobezoárov a obezity. Optimálny obsah vápnika a výťažok z brusníc pomáhajú udržať zdravie močového traktu. Krmivo Versele-Laga Complete Cuni sensitive je vytvorené veterinárnymi lekármi na základe pokrokových vedeckých poznatkov:
- Urinary Care - optimálny obsah vápnika a výťažku z brusníc. Pre zdravý močový trakt.
- Weight Control - nižší obsah energie. Napomáha prevencii vzniku obezity.
- Hairball Control - prírodná vláknina uľahčuje prechod natráveniny tráviacim traktom. Napomáha prevencii vzniku trichobezoárov.

Zloženie: produkty rastlinného pôvodu (timotejka 6%, trávy a byliny), ovocie (brusnice 4%), rastlinný bielkovinový koncentrát, semená (ľanové semiačka 2%), minerálne látky, frukto-oligosacharidy (0,3%), nechtík lekársky, juka.

Analytické zložky: bielkoviny 13,0%, tuky 2,5%, vláknina 20,0%, popol 7,0%, vápnik 0,6%, fosfor 0,4%.

Návod na podávanie: Podľa vzrastu, plemena a veku králika sa denná odporúčaná dávka pohybuje od 40 do 70g. Krmivo a pitnú vodu denne obmieňajte. Podávajte tiež dostatok sena.
Hmotnosť0,5 kg