Akcia -20%

Arpalit Dog - elektronický repelent

Elektronický repelent, ktorý odpudzuje kliešte, blchy a iné parazity. Doba účinku - 10 mesiacov, dosah - 3 metre.
Výrobca:
Obj. čislo:
22637
EAN:
8594013703055
Obsah balenia:
1 ks
Dodacia doba
do 3 dní
19,50 € s DPH 15,60 s DPH 13,00 € bez DPH
Na sklade 2 ks
+ -

Arpalit Dog - elektronický repelent

Arpalit dog - elektronický repelent:
- bezpečný
- netoxický
- bez zápachu

Arpalit Dog elektronický repelent sa jednoducho pripne na obojok a aktivuje vybratím poistky. Otvor s mriežkou, odkiaľ sú ultrazvukové vlny vydávané, musí vždy smerovať k telu zvieraťa. K výraznému zníženiu výskytu parazitov dochádza po 7 dňoch od nasadenia. Po 35 dňoch sa, zvyčajne, na tele zvieraťa parazity už nevyskytujú. Tento stav následne zotrváva po dobu účinnosti elektronického repelentu 10 mesiacov od prvej aktivácie.

Veľkou výhodou repelentu je, že nielen vydržia niekoľko mesiacov, ale tiež nestráca funkčnosť vo vlhku ani dažďu. Pred kúpaním je však nutné ho zvieraťu zložiť. Elektronický repelent je úplne neškodný pre ľudí i zvieratá, nie je toxický a je bez zápachu. Odporúča sa používať predovšetkým v období najvyššieho výskytu parazitov (marec - október).

Veterinárny technický prostriedok Arpalit Dog elektronický repelent je vhodný pre psov všetkých veľkostných kategórií a každého veku. Používa sa i pre staršie a slabé zvieratá náchylné k chorobám, v dobe laktácie, pre šteniatka a pre zvieratá pohybujúce sa v domácnosti. Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40kHz, ktoré sú nepočuteľné pre človeka i zviera. Krátke ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3m od zvieraťa a tým zabraňujú jeho napadnutiu.

Spôsob použitia:
Vyberte prostriedok z obalu a odstráňte červenú poistku. Po 10 násobnom zablikaní LED svetla sa zariadenie aktivuje. Otvor s mriežkou, odkiaľ vychádzajú ultrazvukové vlny, musí smerovať k telu zvieraťa. Pre kontrolu funkcie elektronického repelentu stlačte tlačidlo v úzkom otvore ( použite tenký hrot) - rozsvietenie LED svetla signalizuje funkčnosť zariadenia.

Chráňte pred potopením vo vode!

Parametre

Dodacia doba do 3 dní
Hmotnosť0,05 kg

ODBER NOVINIEK

Zadajte prosím e-mailovú adresu, na ktorú chcete zasielať novinky a akciové ponuky nášho eshopu. Vložením e-mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov na túto adresu. Informačné e-maily sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.