Akcia -19%

Gourmet Perle MINI FILETS (teľa, hovädzie, pstruh, zverina) 4 x 85 g

Kompletné krmivo pre dospelé mačky - mäso v šťave.
Výrobca:
Obj. čislo:
23006
EAN:
7613037552652
Obsah balenia:
0,34 kg
1 kg = 5,00 €
Dodacia doba
do 3 dní
2,10 € s DPH 1,70 s DPH 1,42 € bez DPH
Na sklade 17 ks
+ -

Gourmet Perle MINI FILETS (teľa, hovädzie, pstruh, zverina) 4 x 85 g

V balení nájdete: 1 x 85g hovädzie mäso a mrkva, 1 x 85g divina so zeleninou, 1 x 85g teľacie a zelenina, 1 x 85g pstruh a špenát.

Zloženie:
Hovädzie mäso a mrkva: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4% hovädzieho), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, zelenina (0,6% mrkva), minerálne látky, cukry.

Divina so zeleninou: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4% zverina), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, zelenina (0,6% dehydrovanej zeleniny), minerálne látky, cukry.

Teľacie a zelenina: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4% teľacie), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, zelenina (0,6% dehydrovanej zeleniny), minerálne látky, cukry.

Pstruh a špenát: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4% pstruh ), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, zelenina (0,3% dehydrovaného špenátu), minerálne látky, cukry.

Parametre

Dodacia doba do 3 dní
Hmotnosť0,34 kg

ODBER NOVINIEK

Zadajte prosím e-mailovú adresu, na ktorú chcete zasielať novinky a akciové ponuky nášho eshopu. Vložením e-mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov na túto adresu. Informačné e-maily sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.