BLACK FRIDAY-20%

Ecocid S 2,5KG

Ecocid S je univerzálny, vysoko účinný dezinfekčný prípravok pre bezpečnú a účinnú ochranu proti všetkým známym vírusom
Výrobca:
Obj. čislo:
8485
EAN:
3838989539467
Obsah balenia:
2,5 kg
1 kg = 13,12 €
Dodacia doba
do 7 dní
41,00 € s DPH 32,80 s DPH 27,33 € bez DPH
Na sklade 1 ks
+ -

Ecocid S 2,5KG

Ecocid S je univerzálny, vysoko účinný dezinfekčný prípravok pre bezpečnú a účinnú ochranu proti všetkým známym vírusom. Vykazuje tiež baktericídne a fungicídny účinok.


Vďaka vysokej bezpečnosti a širokému spektru biocídnych účinkov môže byť prípravok Ecocid S používaný na rôzne účely:
Veterinárne zariadenia (veterinárne stanice, kliniky a laboratóriá): Ecocid S je používaný na dezinfekciu všetkých povrchov, kde je požadovaná bezpečná a účinná likvidácia všetkých vírusov, grampozitívnych i gramnegatívnych baktérií a plesní. To sa týka aj vybavenia, kontajnerov, skleneného riadu, nástrojov, atď.


Zariadenie pre domáce zvieratá: Ecocid S sa používa na dezinfekciu všetkých povrchov a zariadení na prípravu potravy, stajní, psích kotercov, králikární, klietok, úľov a ďalšie zariadenia v ktorých sa zvieratá držia. Ďalšie oblasti použitia: Ecocid S sa používa na dezinfekciu dopravných prostriedkov, bitúnkov, povrchov a zariadenie pre dobytčie trhy, zariadenia na prípravu a uchovávanie potravín a na dezinfekciu zariadení a
povrchov v domácnosti.


Ecocid S, ako pracovný roztok, je používaný vo forme spreja, hmly alebo kúpele pre kopytá zvierat a ako
dezinfekčné bariéra.

Parametre

Dodacia doba do 7 dní
Hmotnosť2,5 kg

ODBER NOVINIEK

Zadajte prosím e-mailovú adresu, na ktorú chcete zasielať novinky a akciové ponuky nášho eshopu. Vložením e-mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov na túto adresu. Informačné e-maily sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.