Blog

Obliekať či neobliekať?

Obliekať či neobliekať?

Niektorí majitelia psov sú zásadne proti akémukoľvek oblečeniu a niektorí neváhaju svojich psíkov obliecť aj do rôznych módnych výstrelkov. Ale ako je to teda správne? Názory na obliekanie psov bývajú veru rôzne.

Udialo sa - Prezentácia krmiva  - OVEN-BAKED TRADITION

Udialo sa - Prezentácia krmiva - OVEN-BAKED TRADITION

Oven-Baked Tradition - najlepšie krmivo pre mačky a psy - rozdiel je v PEČENÍ.  Ak Vás zaujíma viac, nepremeškajte našu pripravovanú prezentáciu kvalitného kanadského krmiva Oven - Baked Tradition, ktorá sa uskutoční 9. - 10.11.2018  
Udialo sa - Promo Akcia - NATIVIA

Udialo sa - Promo Akcia - NATIVIA

NATIVIA - česká značka krmív pre psy a mačky, ktorá si zaslúži pozornosť a preto pre Vás pripravujeme PROMO akciu - v termíne 29.10.2018.

 

Tipy pre výber toho správneho psieho parťáka

Tipy pre výber toho správneho psieho parťáka

S veľkým počtom existujúcich psích plemien sa stáva čoraz náročnejšie vybrať to správne priamo pre Vás. Hovorí sa, že pes sa vždy podobá na svojho majiteľa, avšak zvoliť plemeno podľa Vášho vzhľadu asi nebude to najsprávnejšie riešenie :) Aké kritériá teda zohľadniť, aby ste vybrali toho ideálneho psieho spoločníka?
 
Vedeli ste? Zaujímavé fakty o psoch

Vedeli ste? Zaujímavé fakty o psoch

Psy sú našimi vernými priateľmi a spoločníkmi už po celé stáročia. Vedeli ste, že napríklad šteniatka majú menej zubov ako dospelé psy, alebo koľko chuťových pohárikov má na jazyku aj váš pes? 
Chovateľské burzy v roku 2018

Chovateľské burzy v roku 2018

Ak už patríte k chovateľom králikov, hydiny, holubov či exotického vtáctva o význame chovateľských búrz na území Slovenska vám hovoriť pravdepodobne nemusíme. Ak ste však ich priaznivcom alebo si len chcete spestriť víkendový program, prinášame vám zoznam organizovaných stretnutí a búrz drobnochovateľov, ktoré môžete navštíviť a rozšíriť si obzory aj v tejto sfére chovateľstva.

Pre mačky škodlivé potraviny

Pre mačky škodlivé potraviny

Ľudia často v dobrej viere doprajú svojim mačkám potraviny, ktoré v jedálničku mačiek nemajú čo hľadať. Okrem spôsobenia krátkodobých problémov ako chvíľková nevoľnosť, však takto môžu mačke vážne poškodiť zdravie. 
Pre psy škodlivé potraviny a rastliny

Pre psy škodlivé potraviny a rastliny

Niektoré potraviny môžu poslúžiť ako skvelá pochúťka, niektoré práve naopak vedia spôsobiť nepríjemné problémy. Vedeli ste však, že aj náhodná konzumácia niektorých rastlín môže spôsobiť vážne zdravotné ťažkosti vášmu psovi?

Dá sa to aj inak: Psie centrum POZITIV

Dá sa to aj inak: Psie centrum POZITIV

Ich história siaha ešte do roku 2008, kedy fungovali ako agility klub SPAM. Od roku 2014 fungujú ako Psie centrum POZITIV a pod týmto názvom sú zaregistrovaní aj v Asociácii slovenských klubov agility. Agility však nie je to jediné, čo sa u nich môžete naučiť.

Spôsoby kŕmenia psov a mačiek

Spôsoby kŕmenia psov a mačiek

Granulované krmivá, vlhké krmivá vo forme kapsičiek či konzerv ale aj kŕmenie surovou stravou, každý spôsob kŕmenia má svojich priaznivcov i odporcov. Dnes vám predstavíme najčastejšie využívané spôsoby kŕmenia psov i mačiek.