Letné nástrahy - prehriatie psa
13.07.2022

Letné nástrahy - prehriatie psa

Leto je čas nekonečných výletov a dovoleniek v objatí slnečných lúčov a teplého počasia. Nie je nič výnimočné, ak teplé leto strávime pri aktivitách spolu so psom. Stúpajúca teplota však môže našich miláčikov ohroziť na živote. 
Osina - veľký psí nepriateľ
23.06.2022

Osina - veľký psí nepriateľ

Teplé leto a dlhší slnečný svit láka psíčkarov k nádherným prechádzkam prírodou. Vedeli ste, že tam vonku číha na psov potenciálne veľké nebezpečenstvo v podobe osín? 
Hračky do vody -  ktorá je tá NAJ?
08.06.2022

Hračky do vody - ktorá je tá NAJ?

Je to loptička na lane? Mäkký plávací kruh?  Alebo odolné frisbee? 

Prečo mačky milujú catnip?
16.05.2022

Prečo mačky milujú catnip?

Catnip alebo kocúrnik obyčajný (nepeta cataria) je trváca bylina pripomínajúca mätu. Využíva sa v ľudkej medicíne a v chovateľstve ako lákadlo mačiek.
Novinky pre Vašich najmenších
04.05.2022

Novinky pre Vašich najmenších

Vedeli ste, že?

OZ Psy Ulice
23.03.2022

OZ Psy Ulice

Opustených, nešťastných a už viac nechcených psíkov je v Košických uliciach stále viac. Sú to PSY ULICE a všetky hľadajú pomoc u nás ľudí. 

Jar klope na dvere
09.03.2022

Jar klope na dvere

Aj keď počasie miestami ešte nevyzerá ako jarné, slniečko už pomaly naberá na sile. Teplejšie počasie praje všetkým aktivitám psíčkarov. Aké nástrahy Vás môžu čakať na jar a čím je vhodné sa vyzbrojiť? 
Ako vybrať pre psa krátky postroj.
24.02.2022

Ako vybrať pre psa krátky postroj.

Postroj pre psa patrí medzi základnú výbavu každého správneho psíčkara. Niektorí síce stále preferujú obojok, napriek tomu je postroj pre psa komfortnejší, nevyhnutný v prípade športových aktivít a aj z hľadiska bezpečnosti psa.
Ako zabaviť psa v zime? Prinášame 5 tipov
14.01.2022

Ako zabaviť psa v zime? Prinášame 5 tipov

Ak ste čakali tipy na outdoorové aktivity, tak ste na omyle. Prinášame 5 tipov, ako počas dlhej zimy zabaviť psa vo vnútri.
Vianoce so psom
21.12.2021

Vianoce so psom

Najkrajšie sviatky roka sú nepochybne Vianoce. Počas Vianoc však aj na Vášho psa číha viacero nebezpečných nástrah, ktoré by ho mohli ohroziť na zdraví a živote. Na čo si dať pozor aby sviatky zostali naozaj sviatkami pokoja? 

ODBER NOVINIEK

Zadajte prosím e-mailovú adresu, na ktorú chcete zasielať novinky a akciové ponuky nášho eshopu. Vložením e-mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov na túto adresu. Informačné e-maily sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.