Royal Canin Medium Adult 10 x 140 g

Odporúčame
8,20 s DPH 6,83 € bez DPH
Na sklade 9 ks
+ -
Receptúra je prispôsobená špeciálne s ohľadom na potreby stredne veľkých psích plemien v rastovom veku (11-25 kg, od 12 mesiacov do 10 rokov veku).
Výrobca:
Obj. čislo:
8893
EAN:
9003579008362
Obsah balenia:
1,4 kg
1 kg = 5,86 €
Dodacia doba
do 3 dní

Royal Canin Medium Adult 10 x 140 g

Mokré krmivo môže podporiť zažívanie a zlepšiť zdravie kože a srsti. Všetky prísady tvoria dohromady kompletné jedlo s vyváženým obsahom vitálnych látok. Tým je zaistené, že Váš pes bude zásobovaný všetkými živinami, vitamínmi, minerálnymi látkami a stopovými prvkami, ktoré sú nevyhnutné pre jeho dobrý zdravotný stav.

Krmivo je obohatené o Omega 3 mastné kyseliny, EPA a DHA, čím prispieva k zdravej funkcii kože. Vďaka antioxidačnému komplexu s vitamínom E je podporená prirodzená obranyschopnosť tela. Vďaka kvalitným surovinám, ktoré boli šetrne varené, je krmivo ľahko stráviteľné a prispieva k dosiahnutiu vyváženej črevnej mikroflóry. Krmivo je balené v praktických 140g vrecúškach a možno ho ľahko a rýchlo podávať - záleží len na Vás, či ho budete servírovať samostatne alebo ho psíkovi umiestnite hore na suché krmivo. Vďaka tomuto produktu budete mať po ruke neustále jedlo, ktorým môžete Vášho psíka rozmaznávať a navyše mu doprajete presne to, čo potrebuje k tomu, aby sa cítil dobre.

Royal Canin Medium Adult v prehľade:

  • Vyvážené mokré krmivo pre dospelých psov stredne veľkých plemien (11-25 kg)
  • Výborná receptúra: jemné kúsky v omáčke, šťavnaté & chutné, stretáva sa s vysokou akceptáciou
  • S EPA & DHA: zvýšený podiel Omega 3 môže podporiť zdravie kože a srsti
  • Veľmi dobre stráviteľné: vybrané suroviny, šetrne varené, podporuje vyváženú črevnú mikroflóru
  • Antioxidačný komplex s vitamínom E: podporuje telu vlastnú obranyschopnosť
  • Vyvážený obsah živín: ideálny obsah bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov, špeciálne upravené pre stredne veľké plemená psov
  • Praktické 140 g vrecúška: jednoduché porciovanie a servírovanie

Zloženie

Mäso a vedľajšie živočíšne produkty, oleje a tuky, obilniny, rastlinné vedľajšie produkty, rastlinné bielkovinové extrakty, minerálne látky, kvasnice, cukor.

Analytické zložky

Bielkoviny 7,5%, surový tuk 5,5%, vláknina 1,1 %, popol 1,6 %, vlhkosť 81,0 %, omega-3 mastné kyseliny 0,1%, EPA/DHA 0,08 mg.

Parametre

Dodacia doba do 3 dní
Hmotnosť1,4 kg