Pamlsok Farmina Vet Life Dog Hypo Fish Potato Adult medium & maxi 100g

Funkčný dentálny pamlsok pre stredné a veľké plemená (nad 10 kg) staršie ako 4 mesiace. Monoproteín ryba a sladký zemiak, vhodný ako hypoalergénna odmena. Balenie 100g.
Výrobca:
Obj. čislo:
6411
EAN:
8010276043276
Obsah balenia:
0,1 kg
1 kg = 40 €
4 s DPH 3,25 € bez DPH
Skladom 3 ks
+ -

Pamlsok Farmina Vet Life Dog Hypo Fish Potato Adult medium & maxi 100g

Funkčný dentálny pamlsok Farmina Vet Life Dog Hypoallergenic Fish & Potato Medium & Maxi je určený pre stredné a veľké plemená (nad 10 kg) staršie ako 4 mesiace. Vďaka hypoalergénnym ingredienciám pomáha znižovať riziko nežiaducej reakcie na krmivo a je ideálny ako bezpečná odmena pri eliminačnej diéte alebo špeciálnom výživovom režime.

Výhody:

✅ Monoproteín - iba ryba, vysoká znášanlivosť a ľahká stráviteľnosť

✅ Sladký zemiak ako jediný zdroj sacharidov - bez obilnín, lepku a sóje

✅ Bez umelých farbív a konzervantov

✅ Skvelá odmena pri hypoalergénnej diéte

Zloženie: zelenina (sladké zemiaky 65 %), ryby a deriváty z rýb (dehydrované bielkoviny zo sleďa 6 %, hydrolyzované rybie bielkoviny 4 %), minerálne látky, rybí olej.

Analytické zložky: hrubé bielkoviny 3,20 %; hrubý tuk 0,90 %; hrubá vláknina 6,10 %; vlhkosť 14,00 %; hrubý popol 7,10 %; Omega-6 mastné kyseliny 0,05 %; Omega-3 mastné kyseliny 0,10 %.

Balenie: 100g

Súvisiace produkty

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Upozorni ma keď cena klesne pod