Imunoglucan (Imulergan) Compositum 150ml

Prípravok slúžiaci na posilnenie imunitného systému
Výrobca:
Obj. čislo:
11492
EAN:
8588005113069
Obsah balenia:
0,15 l
1 l = 63,33 €
Dodacia doba
do 3 dní
9,50 s DPH 7,92 € bez DPH
Na sklade 4 ks
+ -

Imunoglucan (Imulergan) Compositum 150ml

Prípravok slúžiaci na posilnenie imumnitného systému obsahujúci prírodný imuoglukán (beta  1,3 – 1,6  D-glukán), kyselinu askorbovú a zinok, ktoré potencujú účinky glukánov.

Druh zvierat:  Všetky kategórie hospodárskych a záujmových zvierat.

Charakteristika: Glukány a polysacharidy prírodného pôvodu. Dokážu výrazne stimulovať prirodzenú imunitnú odozvu organizmu. T.J. imunomodulačným pôsobením dokáže aktivovať organizmu  vlastné imunitné mechanizmy. Imunodulačný účinok dotvárajú aj ďalšie dve látky (kyselina askorbová a zinok) obsiahuté v prípravku. Aktiváciou buniek imunitného systému (makrofágov, NK bniek, a neutrofilov) zabezpečí deštrukciu nežiadúcich telu cudzorodých látok, spôsobujúcich závažné poruchy činnosti organizmu ( baktérie, vírusy, toxíny, mutované bunky). Glukány patria medzi bezpečné látky, štiepace sa v hubom čreve na zložky ktoré sa metabolickou degradáciou odstránia  z organizmu.

Indikácia:  Zvýšenie obranyschopnosti voči ochoreniam spôsobenými mikroorganizmam (vírusové, bakteriálne, parazitárne a mykotické). Podporuje regeneračné a reparačné procesy organizmu, podporuje hojenie rán, nehojacich sa kožných lézií a ulceratívnych ochorení. Stimuluje a podporuje účinok pri antibakteriálnej terapie, podpruje regeneráciu organizmu pri postoperačných stavoch. Je veľmi účinným inhibítorom voľných radikálov. Je dôležitý pre antioxidačné účinky, pri onkologických ochreniach, regenerácii po terapii nádorových ochorení a skracuje rekonvalescenciu.

Má adjuvantný účinok v prípade inej terapie a imunostimulácie. Oplynvňuje hemopoetickú aktivitu kostnej drene a stimuluje ďalšie efektorové bunky imunitného systému (cytotoxické T-lynfocyty a NK-bunky s následným antikancerogénnym pôsobením.)

Spôsob podania:   Podáva sa perorálne.

Osobitné upozornenie pri podávaní: Pred použitím pretrepať!         

Dávkovanie :    Kôň, HD  - 1ml prípravku na 10 kg ž.hm.

                        Ovca, koza, ošípaná  - 1 ml prípravku na 5kg ž.hm.

                        Mačka, pes – 2 ml prípravku na 5kg ž.hm.

V prípade závažných ochorení, resp. silnom oslabení obanyschopnosti  či vyčerpanosti organizmu, je možné doporučenú dávku na určitý čas (3-7 dní) zdvojnásobiť. Prípravok je možné podávať aj dlhodobo.

Spôsob uchovávania:    Pri teplote do 15 °C,  v chlade, chrániť pred svetlom.

                                          

Parametre

Dodacia doba do 3 dní
Hmotnosť0,2 kg

ODBER NOVINIEK

Zadajte prosím e-mailovú adresu, na ktorú chcete zasielať novinky a akciové ponuky nášho eshopu. Vložením e-mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov na túto adresu. Informačné e-maily sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.