Simple Solution Extreme Odstraňovač škvŕn a pachov - 750ml

Enzymatický odstraňovač škvŕn a pachov pre psy.
Výrobca:
Obj. čislo:
5927
EAN:
010279904824
Obsah balenia:
0,75 l
1 l = 10,53 €
Dodacia doba
do 7 dní
7,90 s DPH 6,58 € bez DPH
Na sklade 1 ks
+ -

Simple Solution Extreme Odstraňovač škvŕn a pachov - 750ml

Stain & Odour Remover Extreme - Enzymatický odstraňovač škvŕn a pachu pre psy, 750ml

Vyznačuje sa až 3 násobnou silou a koncentráciou oproti bežnému prípravku Stain & Odour Remover. Je určený na extrémne znečistenie v podobe škvŕn a pachu.

Je ideálny pre bežné použitie v domácnosti. Je účinný ako v tepovačoch kobercov tak aj v predčistení bielizne pri praní v práčke.


» jedinečná aktivácia Pro-Baktérií produkujúce Enzýmy rozkladajúce organické látky, ktoré úplne zničia nečistoty
» prevencia proti opakovanému preznačkovávaniu toho istého miesta
» vysoká efektívnosť hlavne pri zápachu od moču, výkalov a zvratkov. Až 3 násobne vyššia sila pri EXTREME produkte
» bezpečné používanie okolo detí a domácich zvierat, ak sa používajú podľa pokynov.


Väčšina čistiacich prostriedkov pre domácnosť obsahuje detergenty a fosforečnany, ktoré len zápach prekrývajú, škvrny vybielujú a nie odstraňujú. Navyše tieto produkty sa ukazujú ako neúspešné pri odstraňovaní škvŕn od domácich zvierat, čo spôsobuje, že nečistoty zostávajú a pachy sa neodstránia.

Stain & Odour Remover od Simple Solution sa odlišuje tým, že sa vyznačuje jedinečnou zmesou Pro-Baktérií a Enzýmov, ktoré sa aktivujú až kontaktom so špinou alebo zápachom. Jeho efektívnosť je preukázaná práve tým, že až kontaktom so špinou sa aktivujú pro-bakterie produkujúce enzýmy rozkladajúce organické látky, ktoré úplne zničia nečistoty. Efektívnosť tohto procesu sa preukáže hlavne pri proteínoch podobných lepidlu, ktoré sa nachádzajú v moči. Správnym odstránením nečistôt a pachu zabránite napríklad ďalšiemu preznačkovávaniu toho istého miesta.

Baktérie a enzýmové produkty kvôli schopnosti hĺbkového čistenia preukázali svoju vysokú účinnosť na plochách ako sú koberce, textílie a čalúnenie.

Návod na použitie: Sprej premiešajte, otočte uzáverom a tým sa sprej otvorí. Postihnuté miesto najskôr pretrite čistou handričkou a následne naň naneste dostatočné množstvo spreja. nechajte pôsobiť 10 minút. Potom znovu pretrite handričkou pre väčší lesk a účinnosť.

Parametre

Dodacia doba do 7 dní
Hmotnosť0,75 kg

ODBER NOVINIEK

Zadajte prosím e-mailovú adresu, na ktorú chcete zasielať novinky a akciové ponuky nášho eshopu. Vložením e-mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov na túto adresu. Informačné e-maily sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.