O krmivách

V roku 2006 sme založili firmu PET SHOP, s. r. o. a otvorili našu prvú predajňu chovateľských potrieb na Svätoplukovej ulici v Košiciach. O rok neskôr sme sa presťahovali do väčších priestorov na Jesenského 17, kde sídlime doteraz. V roku 2009 sme začali prevádzkovať aj e-shop.

V našej predajni a rovnako aj v e-shope nájdete široký výber chovateľských potrieb pre psy, mačky, hlodavce, vtáky, ale aj hospodárske zvieratá. Naša ponuka sortimentu sa neustále rozširuje, keďže pravidelne dopĺňame novinky, o ktoré je zjavný záujem. Zakladáme si na individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi a odborným poradenstvom sa snažíme vždy vyjsť v ústrety. Nové znalosti naberáme na rôznych školeniach či samoštúdiom, keďže v našich radoch nájdete nielen zvieracích nadšencov, ale aj chovateľov a aktívnych pretekárov, venujúcich sa rôznym psím športom.

V roku 2019 dochádza k zjednoteniu názvu predajne a e-shopu na Krmiva.sk. Budeme radi, ak využijete naše služby návštevou kamennej prevádzky na Jesenského 17 v Košiciach, alebo pohodlnou objednávkou tovaru z e-shopu Krmiva.sk.

Juraj Vavrek , CEO

O krmivách

Široký sortiment

Ponúkame desiatky svetových značiek, ktoré ručia za kvalitu našich produktov

Férové ceny

U nás dostanete kvalitné produkty za prijateľné ceny, aby boli brušká vašich miláčikov plné rovnako ako vaša peňaženka.

Odborné poradenstvo

Neviete si s niečím poradiť? Náš stabilný personál ochotne vysvetlí všetko potrebné

Predajňa

O predajni

Predajňa na Jesenského uliciODBER NOVINIEK

Zadajte prosím e-mailovú adresu, na ktorú chcete zasielať novinky a akciové ponuky nášho eshopu. Vložením e-mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov na túto adresu. Informačné e-maily sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.