Výpredaj-54%

PetSafe vibračný obojok proti štekaniu pre malé psy

Obojok proti štekaniu je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg. Obojok využíva na zamedzenie štekania vibrácie.
Výrobca:
Obj. čislo:
19294
EAN:
729849133389
Obsah balenia:
1 ks
Dodacia doba
skladom do vypredania zásob
108,60 € s DPH 49,90 s DPH 41,58 € bez DPH
Na sklade 1 ks
+ -

PetSafe vibračný obojok proti štekaniu pre malé psy

Vibračný obojok proti štekaniu PetSafe VBC-10, je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg. Obojok využíva na zamedzenie štekania vibrácie. Obojok disponuje 10 kombináciami vibrácií a vyspelou technológiou Perfect Bark ™, ktorá účinne a bezpečne odrádza psa od štekania počas nosenia obojku. Obojok funguje na 1 PetSafe RFA-188 baterku. Životnosť baterky je 3-6 mesiacov podľa frekvencie využívania obojku.
Typ korekcie

PetSafe vibračný obojok využíva k eliminácii štekania len vibráciu, ktorú si môžete nastaviť v 10 úrovniach. PerfectBark ™ technológia - Ide o duálnu detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov pre vyslanie vibrácie. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu len v prípade ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa, ako aj zvuk pri štekaní. Tento spôsob detekcie je vhodný najmä pokiaľ pes nielen šteká ale aj vyje. Niekedy je možné, že ak pes vyje a nie šteká, klasický obojok nedokáže efektívne detekovať iba vibráciu hlasiviek a tak sa aktivovať tzn. vyslať korekciu. Nezaručujeme však, že obojok dokáže vždy správne vyhodnotiť vytie psa a tak ho efektívne tlmiť. Zaručujeme, že obojok efektívne zachytáva štekanie a spúšťa sa v pravý čas a tak psa učí kedy môže štekať a kedy nie.
Batérie a nabíjanie

PetSafe vibračný obojok pre psov využíva špeciálne batérie PetSafe RFA-188. Baterka vydrží približne 3-6 mesiacov.

Vodotesnosť

PetSafe vibračné obojok je úplne vodotesný. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach.

Dĺžka a váha

PetSafe vibračný obojok je veľmi pevný a kvalitný, vyrobený z plastu. Psíkovi jeho nosenie nerobí problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 71cm. Prijímač má šírku 5,2 cm, výšku 1,9 cm a hĺbku 2 cm a jeho váha je 72 gramov.

Parametre

Dodacia doba skladom do vypredania zásob
Hmotnosť0,4 kg

ODBER NOVINIEK

Zadajte prosím e-mailovú adresu, na ktorú chcete zasielať novinky a akciové ponuky nášho eshopu. Vložením e-mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov na túto adresu. Informačné e-maily sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.